מאמרים

ביטוח נסיעות לחו"ל - חלק שני

..הנטייה של אנשים שטסים הרבה היא להשאיר את הביטוח ליום האחרון ולהפעיל אותו משדה התעופה בהרמת טלפון לחברת כרטיס האשראי שלהם או לסוכן ביטוח.

מוטב , גם כאשר טסים הרבה לברר מפעם לפעם אם חלים שינויים בפוליסה ואם סוג הפעילות או סוג המדינה שאליה אתם טסים, נכללים בפוליסה. פוליסות משתנות לעיתים וחובת האחריות היא על הנוסע. אין דינו של ביטוח ליומיים בפריז כדינו של ביטוח לשבועיים בנפאל או הודו. סכנות אחרות, מחלות אחרות התמודדויות אחרות. אל תסמכו על סוכן הביטוח בלבד או על הביטוח של חברת האשראי או קופת חולים. תסגרו את נושא הביטוח יום קודם לפחות בצורה אחראית ומסודרת גם אם אתם עושים זאת עשרות פעמים בשנה.

כאשר מדובר בחופשת סקי, קלאב מד וכדומה, חשוב לבדוק את הכל שבעתיים. בחופשת סקי יש סיכוי גבוה יותר להידרש לטיפול רפואי או לפינוי מוטס חלילה וחס והביטוח הרפואי שלכם חייב לקחת זאת בחשבון. כיום הגעה לבית חולים באירופה לצורך תפירת חתך בלבד עולה מאות של יורו ואתם עלולים לגלות שהביטוח שלכם לא מכסה פעילויות ספורטיביות. אם גם נזקקתם לאיזפוז או גיבוס שלא לדבר על דברים מורכבים יותר, אתם עלולים לצאת בנזק כספי עצום ולחפש את חברת הביטוח שלכם בסיבוב. דקה לפני הטיסה, תסגרו הכל כמו שצריך ושתהיה טיסה נעימה.

חזרה לחלק ראשון